Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aroma aroma ] eşleşme 110 Ürünler.
Şampuan ve vücut yıkama losyonu için kullanılan güçlü aromalı parfüm yağı
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Uygulama: | Günlük Lezzet, Şampuan Aroması Koku Yağı |
| Kullanımı: | Şampuan Aroması Koku Yağı |
Gönderiye Hazır Ev Aroması Diffuser Parfümler Aromatheray Esanslı Yağ Diffusörü
| Ürün adı: | Difüzyon için Gardenia Parfüm Yağı |
|---|---|
| Köken: | CN |
| Renk: | açık sarı |
Hotel Lotus Kokusu Yağı Difüzyonu Kokusu Kokusu için Esanslı Yağ
| Ürün adı: | Lotos Parfüm Yağı Diffuser için |
|---|---|
| Renk: | açık sarı |
| Koku: | Karakteristik koku |
Premium Tuberose Kokusu Aroma Parfüm Yağı Diffuser için
| Ürün adı: | Kamış Difüzör için Sümbülteber Koku Yağı |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Koku: | Karakteristik koku |
Sweet Vanilla Scented Oil for Candle Making Long Lasting Vanilla Scent for Candles Luxury Aroma Candle Oil Perfume
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Fresh Floral Scent Candle Original Perfume Oil Candle Making Aroma Candle Essential Oils for Candles
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Uzun Süren Kokulu Mum Parfüm Esansyel Yağ Orijinal Parfüm Parfüm Candle Yapımcılığı için Toptan Aromalı Mum Yağı
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Uzun Süren Kokulu Mum Parfüm Esansyel Yağ Orijinal Parfüm Parfüm Candle Yapımcılığı için Toptan Aromalı Mum Yağı
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Uzun Süren Kokulu Mum Parfüm Esansyel Yağ Orijinal Parfüm Parfüm Candle Yapımcılığı için Toptan Aromalı Mum Yağı
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Uzun süreli esanslı yağ kokusu difüzyonu üretmek için salvia aroma difüzyonu parfümleri
| Sertifika: | MSDS COA IFRA Etc |
|---|---|
| Teslimat Zamanı: | 7 gün içinde |
| MOQ: | 1KG/KOKULU |

