Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ concentrated soap fragrances ] eşleşme 1245 Ürünler.
Yüksek Konsantrasyonlu Arap Parfümü Odun Ahşap Parfüm Tasarımcısı Parfüm Yağı Toplu Marka Aroması ve Erkek Parfümü Yapımı
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Güçlü koku Çilek tadı Yüksek kaliteli bisküvi tadı Yüksek konsantrasyonlu pasta tadı ve kokular
| Ürün adı: | İçkiler yapmak için çilek tadı |
|---|---|
| Koku: | Karakteristik Koku |
| Seviye: | ISO derecesi |
Erkeklere Parfüm Yapmak İçin Yüksek Konsantrasyonlu Marka Parfümleri
| Biçim: | sıvı yağ |
|---|---|
| Uygulama: | Erkek Parfümü |
| Dozaj: | % 5 - % 15 |
High Concentration Watermelon Candle Scent Oil Essential Oils for Candle Making
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Uzun Süren Aromatik Yağ Parfümü Sıvı Konsantre Parfüm Yağları Orijinal Hammadde Araba Parfümü
| Ürün adı: | Çamaşır deterjanları üretimi için sitrus yağları |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Koku: | Karakteristik koku |
Yüksek Konsantre Parfüm Kokusu Uzun Süren Sandal Ahşabı Kokusu Aromaterapi Parfüm Parfüm Difüzörü Esanslı Yağ
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Liquid Oil Concentrate Perfume Oil Bulk Scented Oil Cherry Blossom Scent Essence Oil
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Renk: | açık sarı |
Konsantre Popüler Lili Diffuser Parfümler Kokulu Oda Diffuser Yağı
| Sertifika: | MSDS IFRA COA ETC |
|---|---|
| Uygulama: | difüzör |
| Saflık: | %100 saf |
Toplu Parfüm Parfüm Yağı Özel Parfüm Parfüm ve Parfüm Yağı Konsantre Yağı Parfüm
| Tip: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Köken: | CN |
| Renk: | açık sarı |
Toplu Dubai Parfüm Kadınlar İçin Parfüm Yağı Arapça Parfüm Yağı Üzerinde Rulo Ünlü Marka Parfüm Parfüm Yüksek Parfüm Concerncrate
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |

