Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flavour fragrance ] eşleşme 1778 Ürünler.
13 Yıllık Deneyimden Fazla Sabun Yapımında Gül Kokusu Yağı
| Ürün adı: | Sabun Yapımında Gül Kokusu Yağı |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Köken: | CN |
Ünlü Tasarımcı Vücut Parfümü Konsantre Parfüm Yağı Parfüm Yağı Üzerinde Rol
| Tip: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Ürün adı: | Mezar parfüm kokusu yağı |
| Saflık: | % 100 saf |
Dondurma için Toplu Vanilya Aromalı Dondurma Aroması Saf Konsantre Portakal Aromalı Yağ İyi Üzüm Meyve Aromalı Yağ Gıda Aroması
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Dondurma yapmak için uzun süreli kahve lezzeti Meyve lezzeti Toplu lezzet Yağ lezzeti Vanilya lezzeti Pasta lezzeti Çilek lezzeti
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Şeftali Gıda Aroması Meyve Sıvı Aroması Gıda ve Pişirme Yapımı İçin
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Uygulama: | Fırın |
| Örnek: | Serbestçe Sağlanan 15 numune, numune başına 10 ml |
Taze Meyve Şeker Aroması Kivi Meyve suyu Aroması Dondurma Pişirme için
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Kullanımı: | Yiyecek tadı. |
| Diğer Adlar: | Konsantre Lezzet |
Süt İçecek Aroması İçecek Pasta Pişirme Şeker Aroması İçecek Aroması
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Kullanımı: | Gıda Aroması, Süt Aroması |
| Diğer Adlar: | Süt Aromalı |
Mumlar İçin Uzun Sürekli Mum Kokusu Yağı Mumlar İçin Parfüm Yağı
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Kullanımı: | Mum yapımı |
| Türü: | Sentetik Tat ve Koku |
Konsantre Mum Kokusu Mum Yapımında Çiçek Kokusu
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Diğer Adlar: | Mum yapımı için çiçek lezzeti |
Uzun Süren Mor Parfüm Yağı Mumlar Mum Yapımında Kullanılan Önemli Yağlar
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Kullanımı: | Mum yapımı |
| Diğer Adlar: | Mum Yapma Yağı |

