Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flavour fragrance ] eşleşme 1738 Ürünler.
Uzun Sürekli Diffuser Parfümler Hilton Hotel Serisi Reed Oil Diffuser Kokusu Reed Diffuser Oil
| Ürün adı: | Difüzör İçin Kiraz Çiçeği Koku Yağı |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Depolamak: | Serin kuru yer |
Parfüm ve Tat Toplu Parfüm Yağı Yiyecek Aroması Pişirme İçin İyi ve Lezzetli
| Seviye: | ISO sınıfı |
|---|---|
| Renk: | açık sarı |
| ...den: | Sıvı konsantre yağı |
Dudak/krem/çikolata/fırın/bisküvi Yapımı İçin Toplu Koku ve Lezzet Çiçek Aromalı Yağ
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Uzun Lasing Gıda Kokusu Sıvı Konsantre Esseriyel Yağ Gıda Sınıfı Gıda Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Yüksek Konsantre Yoğurt Lezzeti ve Koku Yüksek Kaliteli İçecek Lezzeti Toplu Vanilya Lezzeti İçecek Yapımı İçin
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Mum Yapımında Doğal Organik Toplu Parfüm Yağı MSDS
| İtibaren: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Kullanım: | mum |
| Köken: | CN |
Fabrika Tedarikleri Ücretsiz Örnek Özel Parfüm Aroması Yağ Gıda Aroması Pişirme
| Seviye: | ISO sınıfı |
|---|---|
| Renk: | açık sarı |
| Brand name: | ZHENXIN |
Muhteşem Fantezi Okyanus Temizleyici Parfümler Kokulu Çamaşır Temizleyici Yağ
| Paketleme: | 2KG/5KG/25KG/200KG |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Form: | Sıvı Koku Konsantresi |
Kişiselleştirme Sıvı Aroması Konsantre Taze Kiwi Dondurma Aroması Dondurma Üretimi İçin
| Form: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Teslimat: | 7 gün içinde |
| Örnek: | Serbestçe Sağlanan 15 numune, numune başına 10 ml |
Magnolia Kokulu Şampuan Parfüm Yağı Toplu Parfüm Yağı Konsantre
| Ürün adı: | Şampuan yapmak için Magnolia Parfüm Yağı |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Depolamak: | Serin kuru yer |

