Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ food grade strawberry flavour ] eşleşme 32 Ürünler.
Yüksek konsantrasyonlu yağ yabanmersini kokusu dondurma lezzetleri dondurma yapmak için parfüm yağı gıda lezzeti
| Ürün adı: | dondurma yapımı için yaban mersini aroması |
|---|---|
| Saflık: | % 100 saf |
| Seviye: | ISO sınıfı |
Yüksek konsantrasyonlu fabrika tedarikleri Çilek dondurma lezzetleri dondurma yemeği yapmak için
| Ürün adı: | Dondurma yapımı için çilek aroması |
|---|---|
| Seviye: | ISO sınıfı |
| Köken: | CN |
Top Parfüm Yağı Sıvı Temizleyici Çilek Parfüm Parfüm Yağı Çamaşır Yıkama
| Ürün adı: | Çamaşır Deterjanı Yıkama Tozu Yapımı İçin Çilek Kokusu Yağı |
|---|---|
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |
| ...den: | Sıvı konsantre yağı |
Noel Şekerleri Özel Gıda Aroması Toplu Hard Şeker Aroması Dağıtıcı Çin Çilek Aroması
| İtibaren: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Saflık: | % 100 saf |
| Moq: | 2kg/koku |
Yüksek Konsantre Aroma ve Koku Portakal Aromalı Çilek Aromalı Yoğurt Aromalı Süt Aromalı Yağ Aroması Dondurma İçin
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Süt Aroması Uzun süreli Aroması ve Parfümleri Çilek Portakal Aroması Yoğurt Aroması Süt Aroması Yağ Aroması Dondurma Aroması
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Taze Yaban Mersini Aroması Güçlü Dondurma Aroması Uzun Süre Kalıcı Aroma ve Kokular Çilek Portakal Aroması Yoğurt Aroması Yağı
| itibaren: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Adedi: | 2kg/koku |
Yüksek konsantrasyonlu güzel kokulu durian tadı kek için çilek tadı şekerleme yapmak şekerleme tatları
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Dondurma yapmak için uzun süreli kahve lezzeti Meyve lezzeti Toplu lezzet Yağ lezzeti Vanilya lezzeti Pasta lezzeti Çilek lezzeti
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Şeker Meyve Tatı Taro Dondurma Tatı Pasta Pişirme Sıcak Kuru Yer Koruma
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Kullanımı: | Günlük Lezzet, Taro Aroması, Şeker Aroması |
| Diğer isimler: | Şeker için lezzet |

