Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fragrance oils for laundry detergent ] eşleşme 1205 Ürünler.
Süslü sıvı COA için yoğun papaja içecek tatları
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Diğer Adlar: | Papaya Yemeği Aroması |
Hoşgeldin Şekerleri Üretmek İçin Yüksek Konsantrasyonlu Taze Litchi Şeker Aroması
| görünüşü: | Sıvı Koku |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Koku: | Litchi |
Loquat Şekerleme Gıda Aroması Çilek Meyve İçin Esas Şekerleme Kurabiye Atıştırmalık Yapma
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Yüksek konsantrasyonlu güzel kokulu durian tadı kek için çilek tadı şekerleme yapmak şekerleme tatları
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Toplu Gıda Aroması Şekerleme Gıda Aroması Şeker Çamı Konsantre Sıvı Gıda Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |

