Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fragrance oils for laundry detergent ] eşleşme 1132 Ürünler.
Güçlü Uzun Süren Kokusu Mum Yapımı İçin Özel Parfüm Yağı
| Renk: | açık sarı |
|---|---|
| Sertifika: | MSDS COA IFRA Etc |
| Brand name: | ZHENXIN |
Parfüm yapımı için uzun ömürlü toplu parfüm yağı ücretsiz örneklerle HALAL
| Product Name: | Perfume Bases |
|---|---|
| Usage: | Daily Flavor, Industrial Flavor |
| Place of Origin: | Guangdong, China |
Markalı Parfüm İçin Uzun Süre Kalıcı Erkek Parfüm Yağı, Konsantre Parfüm Esansiyel Yağları
| Tip: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Depolamak: | Serin kuru yer |
Original Perfume Fragrance Oil for Perfume Making Air Fresher Fragrance Oil for Spray Wholesale Perfume Oil
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Renk: | açık sarı |
Örnekler Ücretsiz Doğal Malzemeler Ceylan Parfümü Parfüm Yapımı İçin Parfüm Yağı
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Sertifika: | MSDS IFRA COA ETC |
| Seviye: | Gündelik Sınıf |
Özelleştirme Doğal Malzemeler Lotus Parfümü Parfüm Yapmak İçin Parfüm Yağı
| Koku: | Çiçek |
|---|---|
| Biçim: | Sıvı |
| Örnek: | Ücretsiz Örnekler Sağlandı |
Kadınlar için Rulo On Parfüm Yağı Dubai Parfüm Koku Yağı, Ünlü Arap Parfümü Kokusu, Özel Esans, Yüksek Konsantrasyon
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Toplu Dubai Parfüm Kadınlar İçin Parfüm Yağı Arapça Parfüm Yağı Üzerinde Rulo Ünlü Marka Parfüm Parfüm Yüksek Parfüm Concerncrate
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Yüksek Endişe Sandık Vücut Parfüm Yağı Dubai Kadın Parfüm Koku Yağı Parfüm Yapımı İçin İyi Bilinen Arap Odunsu Koku
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Yüksek Kaliteli Toplu Beden Parfüm Yağı Arap Parfümü Esanslı Yağı Dubai Kadınlar Çiçek Parfümü Parfüm Yapımı için Parfüm Yağı
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |

