Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high concentrated perfume oil ] eşleşme 1316 Ürünler.
Orijinal Marka Parfüm Taze Uzun Sürekli Parfüm Yüksek End Parfüm Yağı Tedarikçisi
| Tip: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Depolamak: | Serin kuru yer |
Yüksek konsantrasyonlu Parfüm Mum için Arap parfümleri Uzun süreli Mum Esansyel Yağı Tasarımcı Parfüm Mum Parfüm Yağı
| Ürün adı: | Mum üretimi için parfüm yağı |
|---|---|
| diğer isim: | Mum Koku Yağı |
| Menşei: | CN |
Yüksek Konsantre Parfüm Yağı Mum Esseriyel Yağ Toplu Parfüm Konsantre Parfüm Mum
| Kullanım: | mum |
|---|---|
| Ürün adı: | Lavanta Mum Kokulu Yağ |
| Sertifika: | HALAL MSDS COA IFRA Etc |
Güçlü Kokulu Sabun Parfüm Yağı - Otel Sabunu için Yüksek Konsantre Esansiyel Yağ
| Ürün adı: | Sabun Yapımı İçin Parfüm Yağı |
|---|---|
| Diğer İsim: | Sabun Koku Yağı |
| Köken: | CN |
Cümle Özel Etiket Parfüm Parfüm Yüksek Konsantre Parfüm Ezans Yağı Arap Parfüm Yağı Marka Parfüm Yağı Parfümler
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Toptan satış Parfüm Yağı Yüksek konsantrasyonlu Parfüm Parfümler için Essential Oil Bulk Designer Parfüm Yağı Otel için
| Packaging Details: | 2KG/5KG/10KG/25KG/50KG/200KG |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-10 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union,Paypal, |
Parfüm Yüksek Kaliteli Oud Esansiyel Yağ Toptan Satış Toplu Tasarımcı Arap Parfüm Yağı Konsantre Parfüm Yağları Kadınlar için Toptan Satış
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Yüksek konsantrasyonlu Parfümler Toptan dağıtımcı Parfümler Esansyel Yağlar Marka Parfüm Yağı Üreticisi Uzun Süren Parfüm Yağı
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Parfüm üretimi için yüksek konsantrasyonlu parfüm parfüm yağı
| Ambalaj bilgileri: | 2KG/5KG/10KG/25KG/50KG/200KG |
|---|---|
| Teslim süresi: | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, Paypal, |
Erkekler ve Kadınlar Taze Piyonik Parfüm Yağı Konsantre Parfüm Yağı Toplu
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Diğer Adlar: | Konsantre Koku |

