Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high concentration perfume fragrances ] eşleşme 1269 Ürünler.
Gıda Kaliteli Blueberry Aroması Sıvı Gıda Katkı maddesi Petrol Esansı Pasta Fırınları İçin
| Ürün adı: | İçecek yapımı için ananas aroması |
|---|---|
| Koku: | Karakteristik koku |
| Seviye: | ISO sınıfı |
Gıda Aroması Çikolata Aroması Sıvı Gıda Sınıfı Gıda Katkı maddesi Pasta Fırınları İçin Yağ Esansı
| Ürün adı: | İçecek yapımı için lezzet |
|---|---|
| Koku: | Karakteristik koku |
| Seviye: | ISO sınıfı |
Gıda Aroması Vanilya Aroması Sıvı Gıda Sınıfı Kek Fırıncılık İçin Vanilya Esansı
| Ürün adı: | Kek yapımı için lezzet |
|---|---|
| Koku: | Karakteristik koku |
| Seviye: | ISO sınıfı |
Gıda sınıfı Şişedeki uzun süreli tatlı yağ Gıda tatı Peynir Kokulu yağ Tereyağı/peynir tatı Bisküvi yapmak için
| Ürün adı: | İçecek yapımı için lezzet |
|---|---|
| Koku: | Karakteristik Koku |
| Seviye: | ISO derecesi |
Çilek Dondurma Yapay Gıda Aroması Fırında Şeker Aroması Yağ Gıda Aroması
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Uygulama: | Günlük Lezzet, Yemek Tadı, Fırın Tadı |
| Diğer isimler: | Yapay Gıda Aroması |
Meyve Taze Yapay Sentetik Mango Aroması Yiyecek ve Şekerleme& Pasta & Dondurma & Pastırma
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Essential Oil Kokulu Mumlar Özel Etiket Özel Tasarım Tatil Lüks Mum Kokulu Yağ
| Kullanım: | mum |
|---|---|
| Ürün adı: | Paçuli Mum Kokulu Yağ |
| Sertifika: | HALAL MSDS COA IFRA Etc |
Çok Amaçlı Gıda Sınıfı Aroma - Fırıncılık, Şekerleme, Çikolata, Krema ve Ruj İçin
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Gıda Sınıfı Ruj Aroma Yağı - Dudak Parlatıcısı Balsamı İçin Kahve Kokusu, Fırıncılık İçin Kahve Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Şişede Doğal Sıvı Gıda Aroması Liçi Kokulu Yağ Ruj/krem/çikolata/fırın için
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |

