Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high concentration perfume fragrances ] eşleşme 1372 Ürünler.
Gıda Sınıfı Ruj Aroma Yağı - Dudak Parlatıcısı Balsamı İçin Kahve Kokusu, Fırıncılık İçin Kahve Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Şişede Doğal Sıvı Gıda Aroması Liçi Kokulu Yağ Ruj/krem/çikolata/fırın için
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Dondurma yapmak için uzun süreli kahve lezzeti Meyve lezzeti Toplu lezzet Yağ lezzeti Vanilya lezzeti Pasta lezzeti Çilek lezzeti
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Fabrika Saf Doğal Aromalı Gıda Sınıfı Mente Diş macununun Gıda Katkı maddeleri ile Yapımı
| Kullanım: | Diş macunu |
|---|---|
| Ürün adı: | Diş macunu yapımı için nane aromalı yağ |
| Sertifika: | HALAL MSDS COA IFRA Etc |
5 Kg ve 25kg Toptan Fiyat Meyve suyu ve Yeşil Elma içeceği için yemek tatlı yağı Tatlı yağ üretimi
| Ürün adı: | İçecek yapımı için yeşil elma aroması |
|---|---|
| Diğer İsim: | Yeşil elma aroması |
| Koku: | Karakteristik koku |
Zhenxin Passion Fruit Parfüm Yağı Sabun için 20 çeşit ücretsiz numune ile
| Ürün adı: | Sabun için Passion Fruit Parfum Yağı |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Başvuru: | sabun yapımı |
15-20 çeşit örnekle portakal içeceği yapmak için meyve suyu tatları ve gıda tatı yağı
| Ürün adı: | İçkiler yapmak için portakal tadı |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Koku: | Karakteristik koku |
Mango Kokusu Dondurma Aroması 4000'den Fazlası Dondurma Yapımında Güzel Kokulu Gıda Aroması
| Ürün adı: | dondurma yapımı için mango aroması |
|---|---|
| Koku: | Karakteristik koku |
| Seviye: | ISO sınıfı |
Gıda sınıfı Çilek kokusu İçecek lezzetleri İçecek yapmak için meyve suyu lezzetleri
| Ürün adı: | İçkiler yapmak için çilek tadı |
|---|---|
| Saflık: | % 100 saf |
| Brand name: | ZHENXIN |
En Kaliteli Şekerlemeler Gıda Aroması Şekerlemeler İçin Yağ Pişmiş Yiyecekler Meyve Şekerlemeler Yapma
| ...den: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |
| Renk: | açık sarı |

