Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ incense aromatherapy fragrances ] eşleşme 251 Ürünler.
Yüksek konsantrasyonlu parfüm yağları Marka parfüm yağları için Konsantrasyonlu parfüm
| Tip: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Depolamak: | Serin kuru yer |
HALAL Sıvı Konsantre Vücut Kokusu Yağı Oud Parfüm
| Renk: | açık sarı |
|---|---|
| İtibaren: | Sıvı konsantre yağı |
| Kullanım: | Marka Parfüm Yapımı |
Ücretsiz Örnek Magnolia Parfümleri Kadınlar için Vücut Bakımı Parfümü
| Ürün Adı: | Parfüm Bazları |
|---|---|
| Kullanımı: | Manolya Parfüm Koku Yağı |
| Türü: | Tuvalet suyu |
Örnekler Ücretsiz Doğal Malzemeler Ceylan Parfümü Parfüm Yapımı İçin Parfüm Yağı
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Sertifika: | MSDS IFRA COA ETC |
| Seviye: | Gündelik Sınıf |
Tasarımcı Sabun hindistancevizi Parfümü Hindistan cevizi kokulu parfüm Sabun Yapımında
| Renk: | Açık Sarı Sıvı |
|---|---|
| Görev: | sabun yapımı |
| Saflık: | %100 saf |
Özelleştirme Doğal Malzemeler Lotus Parfümü Parfüm Yapmak İçin Parfüm Yağı
| Koku: | Çiçek |
|---|---|
| Biçim: | Sıvı |
| Örnek: | Ücretsiz Örnekler Sağlandı |
Tasarımcı Yüksek Konsantrasyonlu Parfüm Parfüm Yapımı İçin Parfüm Yağı
| Örnek: | Ücretsiz Örnekler Sağlandı |
|---|---|
| Seviye: | Gündelik Sınıf |
| Hacim (ml): | 10ML/2KG/5KG |
Ünlü Arap Tasarımcısı Parfüm Markalı Parfüm Yağ Toplu Aroması ve Erkek Parfümü Parfüm Yapımcılığı Yağ Parfümü Yüksek Kalite
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Toplu İlhamlı Parfüm Yağı Yüksek Kaliteli Parfüm Kokusu Toptan Lüks İlhamlı Tasarımcı Koku Yağları Markalı Parfüm İçin
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Tasarımcı Parfüm Yağı Markası Parfüm Özel Etiket Parfüm Koku Toptan Lezzet ve Koku Yüksek Kalite
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |

