Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ sandalwood fragrance oil for incense ] eşleşme 27 Ürünler.
Örnekler Ücretsiz Doğal Malzemeler Ceylan Parfümü Parfüm Yapımı İçin Parfüm Yağı
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Sertifika: | MSDS IFRA COA ETC |
| Seviye: | Gündelik Sınıf |
Özelleştirme Doğal Malzemeler Lotus Parfümü Parfüm Yapmak İçin Parfüm Yağı
| Koku: | Çiçek |
|---|---|
| Biçim: | Sıvı |
| Örnek: | Ücretsiz Örnekler Sağlandı |
Tanınmış Sandal Ağacı Kokusu Buhur Yapımı Yağı Kokusu
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Paketleme: | 2kg/koku |
Yüksek Konsantre Parfüm Kokusu Uzun Süren Sandal Ahşabı Kokusu Aromaterapi Parfüm Parfüm Difüzörü Esanslı Yağ
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Saf Sandal Ağacı Kokulu Parfümler Yüksek Kaliteli Parfüm Kokusu Toptan Toplu Markalı Parfüm Yağı Lüks Arap Parfüm Yağı
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Sandal ağacı mum yağı mum kokusu yağ yoğun kokusu
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Uygulama: | Sandal ağacı mum kokusu yağı |
| Diğer Adlar: | Sandal ağacı mum kokusu yağı |
Sıvı Parfüm Ürünleri Yapımı İçin Konsantre Sandal Ahşabı Kokusu
| Ürün Adı: | Parfüm Koku yağı |
|---|---|
| Uygulama: | Parfüm Yapımı |
| Koku: | Sandal Ağacı Kokusu |
Özelleştirme Sandal ahşap vanilya mumları kokulu mum yapmak için
| Sertifika: | MSDS COA IFRA Etc |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Denizcilik: | 7 İş Günü |
Saf Doğal Güçlü Kokulu Arap Sandal Ahşap Yağı Mum Mumlar İçin Kokulu Yağ
| Kullanım: | mum |
|---|---|
| Ürün adı: | Portakal Mum Kokulu Yağ |
| Sertifika: | HALAL MSDS COA IFRA Etc |
Uzun Süren Çam Fırça Çiçeği Mum Kokusu Kokulu Mum Yapımında
| Türü: | Sentetik Tat ve Koku |
|---|---|
| Koku: | Çiçek |
| Biçim: | Sıvı Koku Yağı |

