Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ soft drink flavor ] eşleşme 339 Ürünler.
Konsantre Gıda Aroması Tereyağı/Mısır Aroması Dondurma/kek/içecekler için ISO Gıda Aroması
| ...den: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Saflık: | % 100 saf |
| Moq: | 2kg/koku |
En Çok Satılan Yumuşak ve Sert Şeker Aroması Tedarikçisi Popüler Konsantrat Aroması Gıda Sınıfı Dondurma Şekerleme Pişirme
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Renk: | açık sarı |
| Saflık: | % 100 saf |
Yüksek konsantrasyonlu güzel kokulu durian tadı kek için çilek tadı şekerleme yapmak şekerleme tatları
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
İyi Kaliteli Gıda Derecesi Aromalı Yağ Şeker Aromalı Yağ Şeker Yapımı İçin Konsantre Aromalı Yağ
| İtibaren: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |
Toplu Kavun Aromalı Dondurma Aroması Yüksek Konsantre Portakal Aromalı Yağ İyi Üzüm Meyve Aromalı Yağ
| itibaren: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Adedi: | 2kg/koku |
Taze Yaban Mersini Aroması Güçlü Dondurma Aroması Uzun Süre Kalıcı Aroma ve Kokular Çilek Portakal Aroması Yoğurt Aroması Yağı
| itibaren: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Adedi: | 2kg/koku |
Çin Fabrikası Doğrudan Tedarik Tatlı Tatlılar Gıda Tatlılar Tatlı Pişmiş Yiyecek Yapımı için Yağ
| ...den: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |
| Teslimat süresi: | 1-7 gün |
Zhenxin Blueberry Aroması Karpuz Aromalı Pastalar Yemek Aroması Güzel Kokulu
| ...den: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Renk: | açık sarı |
| Brand name: | ZHENXIN |
Toplu Gıda Aroması Şekerleme Gıda Aroması Şeker Çamı Konsantre Sıvı Gıda Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
En Çok Satılan Meyveli Şeftali Kokusu Gıda Aroması Yağı Şeker Aroması Çilek Aroması Şeker Yapımında Yağ
| Moq: | 2kg/koku |
|---|---|
| Saflık: | % 100 saf |
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |

