Tüm ürünler
Gıda Aroması Parfüm Şarap Aroması Yağ Üzüm Şarap Gıda Aroması
| Ürün adı: | Sıvı lezzet konsantresi |
|---|---|
| Uygulama: | Günlük Lezzet, Yemek Aroması, Şarap Aroması |
| Diğer İsimler: | Şarap Tadı |
Meyve bileşikleri Gıda sınıfı lezzet kokusu fırın ve bisküvi yapmak için
| Ürün adı: | Sıvı lezzet konsantresi |
|---|---|
| Uygulama: | Günlük Lezzet, Yemek Lezzeti |
| Diğer İsimler: | Sıvı gıda aromaları yağı |
Vanilya Aromalı Dondurma Aroması Saf Konsantre Üzüm Aroması Yağı İyi Üzüm Meyve Aroması Yağı İçecekler İçin Meyve Aroması
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Renk: | Açık Sarı |
Çilek Aromalı Dondurma Aroması Gıda Aroması Yüksek Konsantre Çikolata Aromalı Yağ İyi Üzüm Meyve Aromalı Yağ
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Renk: | Açık Sarı |
Çikolata Aroması Dondurma Aroması Saf Konsantre Süt Aroması Yağ İyi Üzüm Meyve Aroması Yağ Gıda Aroması Dondurma
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Renk: | Açık Sarı |
Dondurma Yapımı İçin Uzun Süre Kalıcı Çilek Aroması Meyve Aroması Toplu Aroma Yağı Süt Aroması Kek Aroması Muz Aroması
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Renk: | Açık Sarı |
Taze Yaban Mersini Aroması Güçlü Dondurma Aroması Uzun Süre Kalıcı Aroma ve Kokular Çilek Portakal Aroması Yoğurt Aroması Yağı
| itibaren: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Adedi: | 2kg/koku |
Toplu Kavun Aromalı Dondurma Aroması Yüksek Konsantre Portakal Aromalı Yağ İyi Üzüm Meyve Aromalı Yağ
| itibaren: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Adedi: | 2kg/koku |
Süt Aroması Uzun süreli Aroması ve Parfümleri Çilek Portakal Aroması Yoğurt Aroması Süt Aroması Yağ Aroması Dondurma Aroması
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Dondurma yapmak için uzun süreli kahve lezzeti Meyve lezzeti Toplu lezzet Yağ lezzeti Vanilya lezzeti Pasta lezzeti Çilek lezzeti
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |

