Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flavour fragrance ] eşleşme 1738 Ürünler.
Fabrika Tedarikleri Yüksek Konsantrasyonlu Parfüm Parfüm Yağı
| Ürün Adı: | Parfüm Bazları |
|---|---|
| Uygulama: | Parfüm Yapımı |
| Marka adı: | ZHENXIN |
Meyve Parfüm Yağı Parfüm Yapımı İçin Parfüm Konsantre Parfüm Yağı
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Renk: | açık sarı |
High Concentration Watermelon Candle Scent Oil Essential Oils for Candle Making
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Yüksek Kaliteli Parfüm Esansiyel Yağ Tasarımcı Parfüm Koku Toptan Arap Parfüm Yağı Konsantre Kokulu Yağlar Kadınlar İçin
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Oud parfüm Esansiyel Yağ Tasarımcı Arap Parfüm Yağı Toptan İlham Veren Yağ Parfüm Koku Toptan
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Arapça Popüler ve En Çok Satılan Ham Madde Parfüm
| Biçim: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Köken: | CN |
| Cinsiyet: | Unisex |
Parfüm yapımı için yüksek konsantrasyonlu yeşim yağı parfüm parfümü
| Ürün Adı: | Parfüm Bazları |
|---|---|
| Uygulama: | Ceylan Parfüm Yapımı |
| Marka adı: | ZHENXIN |
Sweet Vanilla Scented Oil for Candle Making Long Lasting Vanilla Scent for Candles Luxury Aroma Candle Oil Perfume
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Fresh Floral Scent Candle Original Perfume Oil Candle Making Aroma Candle Essential Oils for Candles
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Berry Essential Oil for Candle Making Luxury Brand Perfume Candle Oil Long Lasting Vanilla Scent for Candles
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |

