Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flavour fragrance ] eşleşme 1738 Ürünler.
Long Lasting Perfume Original Essence Nice Smell Strawberry Scented Oil for Candles
| Ambalaj bilgileri: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, |
Konsantre Parfüm Yağları Kokusu Uzun Süren Ve Güçlü Performans
| Ürün Adı: | Parfüm Bazları |
|---|---|
| Uygulama: | PARFÜM |
| Kokusu: | Karakteristik Koku |
Fabrika Fiyatı Tütsü Parfüm Yağı Toplu Tütsü Dağıtıcı Toplu Tütsü Yağı Tütsü İçin
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Paketleme: | 2kg/koku |
Uzun süreli çiçek kokusuyla güçlü kokular, buhur çubukları için kullanılır mum yapımı
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Örnekler: | Serbestçe sağlamak |
Lavanda Parfümü Parfüm Konsantre Sıvı Yağ Kopya Parfümü
| Ürün Adı: | Parfüm Bazları |
|---|---|
| Uygulama: | PARFÜM |
| Kokusu: | Ferah, Çiçeksi, Odunsu ve Dünyevi, Sıcak ve Baharatlı |
Mumlar için konsantre edilmiş esansiyel yağlar Parfüm tasarımcısı Parfüm dağıtıcısı
| İtibaren: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Sertifika: | MSDS COA IFRA Etc |
| Seviye: | ISO sınıfı |
Parfüm için yüksek kaliteli orijinal parfüm yağı
| Ürün Adı: | Parfüm Bazları |
|---|---|
| Uygulama: | PARFÜM |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
Tanınmış Sandal Ağacı Kokusu Buhur Yapımı Yağı Kokusu
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Raf ömrü: | 1-3 yıl |
| Paketleme: | 2kg/koku |
Fabrika Tedarikleri Parfüm Fragransa Parfüm Yağı Parfüm yapmak için
| Renk: | açık sarı |
|---|---|
| Marka adı: | ZHENXIN |
| Köken: | CN |
Fabrika Doğrudan Satış Parfüm Parfüm Yapımı için Toplu Parfüm Yağı
| Renk: | açık sarı |
|---|---|
| İtibaren: | Sıvı konsantre yağı |
| Köken: | CN |

