Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high concentrated perfume oil ] eşleşme 1364 Ürünler.
Dondurma ve Şekerleme ve Pastası için Taze Portakal ve Meyve Aroması
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Uygulama: | Yiyecek Aroması, Portakal Aroması |
| Örnek: | Serbestçe Sağlanan 15 numune, numune başına 10 ml |
Meyve Hami Melon Yiyecek Aroması İçecek İçecek & Yemek & Dondurma Makinesi
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Uygulama: | Gündelik Tadı, Hamı Melon Tadı. |
| Örnek: | Özgür |
Gıda Kaliteli Muz Aroması Gıda Fırıncılık Şekerlik İçecek Yapımı
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Uygulama: | Gündelik Tat, Muz Tatı |
| Örnek: | Özgür |
Kiwi Meyve Şeker Aroması Meyve Şekerli Kurabiye İçin Temel Gıda Atıştırmalık Yapma
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Form: | Günlük Lezzet, Yemek Aroması, Kivi Meyve Aroması |
| Diğer isimler: | Kivi Meyve Aroması Gıda Aroması |
Dondurma yapmak için karşı konulamaz ücretsiz örnek çikolata dondurma lezzetleri
| Görev: | Dondurma Yapımı |
|---|---|
| Renk: | Açık sarı |
| Adedi: | 1KG/KOKULU |
Çin Tedarikçi Popüler Meyve Kiraz Tatlı ve Gıda Dondurma Şekerlik Yemek Tatlı
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Koku: | Karakteristik koku |
| Saflık: | % 100 saf |
Harika Kokulu Şampuan Avokado Parfümü Zeytinyağı Şampuan Şampuan Yapma Parfümü
| Kullanımı: | Gündelik Tat, Endüstriyel Tat |
|---|---|
| Türü: | Sentetik Tat ve Koku |
| Biçim: | Sıvı Koku Konsantresi |
Sentetik Sıvı Gıda Derecesi Kokusu Pastan Tost Ekmeği İçin Gıda Kokusu
| Teslimat süresi: | 7 gün |
|---|---|
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |
| Moq: | 2kg/koku |
100% saf çikolatalı vanilya kokulu şampuan
| Depolamak: | Kuru Serin Karanlık Yer |
|---|---|
| Biçim: | Sıvı Koku Konsantresi |
| Teslimat: | 7 İş Günü |
Loquat Şekerleme Gıda Aroması Çilek Meyve İçin Esas Şekerleme Kurabiye Atıştırmalık Yapma
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |

