Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high concentrated perfume oil ] eşleşme 1364 Ürünler.
Matcha kurabiye tozu kek içecek lezzetleri çilek lezzetleri yiyecek lezzetleri dondurma için
| Ürün adı: | Dondurma yapımı için Matcha aroması |
|---|---|
| İtibaren: | Sıvı konsantre yağı |
| Koku: | Karakteristik koku |
Cantaloupe Sabunu Sıvı Esans Parfüm Çamaşır deterjanı hammaddeler üretimi
| Ürün adı: | Çamaşır deterjanı üretimi için karpuz kokusu yağı |
|---|---|
| Seviye: | ISO sınıfı |
| Koku: | Karakteristik koku |
Domates içeceği için meyve suyu ve yemek lezzeti toplu parfüm dağıtıcısı
| Ürün adı: | İçecek yapmak için domates tadı |
|---|---|
| Paketleme: | Plastik şişe |
| Seviye: | ISO sınıfı |
Iso Sınıf Sıvı Tadı Gıda Tarihi Fabrika Fiyatıyla Pastası Yemek Aroması
| ...den: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Paketleme: | 2kg/koku |
| Renk: | açık sarı |
Uzun Süren Şampuan Kokusu Mangosuz Üzüm Meyve Kokulu Şampuan Kokusu
| Uygulama: | Şampuan yapımı |
|---|---|
| Biçim: | Sıvı Koku Konsantresi |
| Oran Ekle: | %1 - %5 |
Şampuan Woody Parfüm Eukaliptüs nane şampuan Şampuan yapmak için parfüm
| MOQ: | 1KG/KOKULU |
|---|---|
| Denizcilik: | 7 İş Günü |
| Saflık: | %100 saf |
Fabrika Saf Doğal Aromalı Gıda Sınıfı Mente Diş macununun Gıda Katkı maddeleri ile Yapımı
| Kullanım: | Diş macunu |
|---|---|
| Ürün adı: | Diş macunu yapımı için nane aromalı yağ |
| Sertifika: | HALAL MSDS COA IFRA Etc |
Zhenxin Blueberry Aroması Karpuz Aromalı Pastalar Yemek Aroması Güzel Kokulu
| ...den: | Sıvı konsantre yağı |
|---|---|
| Renk: | açık sarı |
| Brand name: | ZHENXIN |
Meyve Taze Yapay Sentetik Mango Aroması Yiyecek ve Şekerleme& Pasta & Dondurma & Pastırma
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Çok Amaçlı Gıda Sınıfı Aroma - Fırıncılık, Şekerleme, Çikolata, Krema ve Ruj İçin
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Moq: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |

