Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flavour fragrance ] eşleşme 1753 Ürünler.
Ucuz Özel Şampuan Yağı Parfümü Şampuan Yapımı İçin Ünlü Parfüm Yağı
| Köken: | CN |
|---|---|
| Koku: | Karakteristik koku |
| Örnek: | Serbestçe sağlanan 15 numune, numune başına 10 ml |
Parfüm Parfüm ham maddeleri Uzun süreli parfüm Markalı Parfüm Konsantre
| Tip: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Ürün adı: | Yilan Parfüm Kokusu Yağı |
| Saflık: | % 100 saf |
Böğürtlen Esansı Sıvı İçecek Aroması, Gazlı İçecekler, Tatlılar, Dondurma Aroması ve Kokusu, Yüksek Kaliteli Meyve Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Yüksek konsantrasyonlu Meyve Aroması İçki için Yağ Güzel Kokulu İçki Aroması Uzun süreli Aroması ve Parfümleri Toptan Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
İçecek İçecek Aroması için Uzun Ömürlü Gıda Sınıfı Lezzet ve Kokular Limon Aroması Yüksek Kaliteli Aroma
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Yüksek Kaliteli Gıda Lezzeti Taze Meyve Aroması İçecekler İçin Vanilya Aroması İçecek Yapımı İçin Güçlü Lezzet ve Koku
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Yüksek Kaliteli Gıda Lezzeti Taze Meyve Aroması İçecekler İçin Vanilya Aroması İçecek Yapımı İçin Güçlü Lezzet ve Koku
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Güçlü Lezzet ve Koku Yüksek Kaliteli Gıda Aroması Şeker İçin Taze Süt Aroması İçecek Yapımı İçin Vanilya Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Uzun süreli Gıda kalitesi Meyveli Şeftali Aroması ve Şeker için Parfümler İçki Aroması Limon Aroması Yüksek Kaliteli Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Yüksek Kaliteli Lezzet Uzun Ömürlü Gıda Sınıfı Lezzet ve Kokular Şekerleme İçecek Aroması Yaban Mersini Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |

