Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flavour fragrance ] eşleşme 1718 Ürünler.
Sentetik Yasmin Parfüm Kokusu Sabun Parfüm Yağı Yüksek Saflık
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Saflık: | %100 saf |
| Diğer Adlar: | yasmin Parfüm Yağı |
Toplu Sabun Parfümleri Sabun için yağ Vanilya Parfümü
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Diğer Adlar: | Vanilya Kokusu Yağı |
| Uygulama: | Vanilya Sabunu Yapma |
Temizlik Ürünleri Güçlü Taze Ananas Çamaşır Deterjanı Parfümler Çamaşır Deterjanı
| Ürün adı: | Çamaşır Deterjanı Yıkama Tozu Yapımı İçin Ananas Koku Yağı |
|---|---|
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |
| ...den: | Sıvı konsantre yağı |
Konsantre Parfüm Temizleyici İçin Sıvı Meyve Parfümü
| Ürün adı: | Çamaşır Deterjanı Yıkama Tozu Yapımı İçin Kiraz Kokusu Yağı |
|---|---|
| Tip: | Sentetik lezzet ve koku |
| Brand name: | ZHENXIN |
Sıvı Yağ Konsantre Araba Hava Freshener Parfüm Yağları Önemli Hava Freshener Araba
| Saflık: | % 100 saf |
|---|---|
| Seviye: | ISO sınıfı |
| Depolamak: | Serin kuru yer |
Tasarımcı Parfüm Markası Ünlü En Kaliteli Parfüm Arap Parfüm Yağı Vücut Spreyi İçin
| Koku ailesi: | Taze, odunsu ve dünyevi, sıcak ve baharatlı |
|---|---|
| Renk: | açık sarı |
| Parfüm tipi: | Normal Boyut |
Böğürtlen Esansı Sıvı İçecek Aroması, Gazlı İçecekler, Tatlılar, Dondurma Aroması ve Kokusu, Yüksek Kaliteli Meyve Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Yüksek konsantrasyonlu Meyve Aroması İçki için Yağ Güzel Kokulu İçki Aroması Uzun süreli Aroması ve Parfümleri Toptan Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
İçecek İçecek Aroması için Uzun Ömürlü Gıda Sınıfı Lezzet ve Kokular Limon Aroması Yüksek Kaliteli Aroma
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Yüksek Kaliteli Gıda Lezzeti Taze Meyve Aroması İçecekler İçin Vanilya Aroması İçecek Yapımı İçin Güçlü Lezzet ve Koku
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |

