Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flavour fragrance ] eşleşme 1778 Ürünler.
Yüksek Kaliteli Gıda Lezzeti Taze Meyve Aroması İçecekler İçin Vanilya Aroması İçecek Yapımı İçin Güçlü Lezzet ve Koku
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Yüksek Kaliteli Gıda Lezzeti Taze Meyve Aroması İçecekler İçin Vanilya Aroması İçecek Yapımı İçin Güçlü Lezzet ve Koku
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Güçlü Lezzet ve Koku Yüksek Kaliteli Gıda Aroması Şeker İçin Taze Süt Aroması İçecek Yapımı İçin Vanilya Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Uzun süreli Gıda kalitesi Meyveli Şeftali Aroması ve Şeker için Parfümler İçki Aroması Limon Aroması Yüksek Kaliteli Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Yüksek Kaliteli Lezzet Uzun Ömürlü Gıda Sınıfı Lezzet ve Kokular Şekerleme İçecek Aroması Yaban Mersini Aroması
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Şekerlemeler için Yüksek Konsantrasyonlu Vanilya Aromalı Yağ Hoş Koku Meyve Aroması Uzun Süre Kalıcı Lezzet ve Kokular Toptan Lezzet
| Koku: | Karakteristik koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Yüksek Konsantre Aroma ve Koku Portakal Aromalı Çilek Aromalı Yoğurt Aromalı Süt Aromalı Yağ Aroması Dondurma İçin
| Koku: | Karakteristik Koku |
|---|---|
| Adedi: | 2kg/koku |
| Teslimat süresi: | 7 gün |
Markalı Parfümler İçin Parfüm Yağı Konsantre Parfüm Yağı
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Uygulama: | Günlük Lezzet, Endüstriyel Lezzet, Yağlar Parfüm Kokusu |
| Diğer Adlar: | Yağlar Parfüm Kokusu |
Konsantre Sabun Parfümler Çiçek Parfümü Sabun Parfüm Yağı Sabun Mumları İçin
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Uygulama: | sabun yapımı |
| Saflık: | %100 saf |
Konsantre Gül Parfüm Yağı Parfüm Çiçekler Parfüm Parfüm Yağı
| Ürün Adı: | Sıvı Aroma Konsantresi |
|---|---|
| Kullanımı: | Günlük Lezzet, Endüstriyel Lezzet, Parfüm Kokusu |
| Saflık: | %100 saf |

